Cestitka - 2018

Upute za rad sa aplikacijom

• Dolazak na web stranicu Hrvatske komore primalja www.komora-primalja.hr te ulazak u aplikaciju putem „Prijave u sustav“ ili direktnim ulaskom u aplikaciju putem linka

• u rubriku ID člana upisujete svoj ID, npr: Ana123456789CL (koji se nalazi na članskoj iskaznici)
  • u rubriku Lozinka upisujete svoju lozinku (koju dobijete na dopisu uz člansku iskaznicu)
  • kliknete na „Prijavi se“, čime ulazite u svoj korisnički profil
  • s lijeve strane je navedeno:
  1. Moji podaci
  2. Pregled edukacija
  3. Pošalji upit
  4. Odjava
  • klikom na „Moji podaci“ vidljivi su vaši osobni podaci, kao i podaci o zaposlenju i školovanju – ove podatke (npr. broj telefona, promjenu radnog mjesta i sl.) možete u slučaju neke promjene ili nepravilnosti promijeniti klikom na „Spremi“ u dnu stranice.
  • klikom na „Pregled edukacija“ imate mogućnost pregleda vaših bodova, sakupljenih na stručnim edukacijama, klikom na „Prikaži“
  • klikom na „Pošalji upit“, pod e-mail upišete vašu e-mail adresu, ispod poruku koju želite poslati, te kliknete „Pošalji“ – odgovor na vašu poruku ćete dobiti u roku od 48 sati (radnim danom od pon.-pet. od 8.00 do 16.00 sati)
  • klikom na „Odjava“ izlazite iz Vašeg profila te time ste završili s radom.

U slučaju bilo kakvih nejasnoća kao i za podršku pri radu sa bazom molimo pošaljite mail na administrator@komora-primalja.hr ili kontaktirajte br. tel. 01 5494 688 / mob. 091 245 1093 radnim danom od 9.00 do 13.00 sati.

Želimo Vam ugodan rad!

S poštovanjem,