Arhiva novosti

Uspješno okončan još jedan ciklus radionica za trudnice i partnere (pratnju)!

Uspješno smo okončali  još jedan ciklus radionica za trudnice i partnere (pratnju)  „Sve što ste oduvijek željeli znati o porodu a niste imali priliku pitati“!

Hrvatska komora primalja održala je od 02.02. - 02.03.2011. još jedan ciklus trudničkih radionica, koje su se održavale u prostorijama Hrvatske komore primalja jednom tjedno (srijedom) s početkom u 18.00 sati, a vodile su ih educirane primalje.

Pozivamo sve zainteresirane da se prijave za sljedeći ciklus radionica!

PROGRAM RADIONICE:

1.     9 čarobnih mjeseci

2.     Mudrost rađanja; kako zaštititi normalan tijek poroda?

3.     Žena je sposobna vlastitim snagama roditi dijete; kako to postići?

4.     Biranje mjesta i načina poroda

5.     Dojenje i puerperij (babinje)

RADIONICU VODE EDUCIRANE HRVATSKE PRIMALJE.

EDUKATIVNE RADIONICE ZA TRUDNICE

Ako ste trudnica i pitate se:

·         Hoću li ja to moći?

·         Kakav porod želim?

·         Koji je izbor dobar za mene?

·         Kad trebam krenuti u rodilište?

·         Koliko će me boljeti?

·         Kako ću podnijeti bol?

·         Što trebam ponijeti u rodilište?

·         Koliko je važna osoba za podršku?

·         Hoću li znati dojiti svoju bebu?

Za sve dodatne informacije i prijave kontaktirajte nas e-mailom ili telefonski radnim danom (pon. - pet.) od 8.00 - 16.00 sati:

·         na broj telefona 01/ 5494 688 ili mob. 091 445 1093 begin_of_the_skype_highlighting              091 445 1093      end_of_the_skype_highlighting

·         na e-mail: tajnica@komora-primalja.hr

·        na adresu: Hrvatska komora primalja, Kutnjački put 2a, 10000 Zagreb

Uspješno okončan još jedan ciklus radionica za trudnice i partnere (pratnju)!Uspješno okončan još jedan ciklus radionica za trudnice i partnere (pratnju)!Uspješno okončan još jedan ciklus radionica za trudnice i partnere (pratnju)!Uspješno okončan još jedan ciklus radionica za trudnice i partnere (pratnju)!