Obavijest članicama i članovima HKP

Poštovane kolegice,

želimo vam sretnu i uspješnu 2016 godinu.

Ujedno vas podsjećamo da je na web stranicama Komore primalja stavljeno jedno besplatno predavanje o matičnim stanicama koje će se na stranici nalaziti ograničeno vrijeme, te vas molimo da što prije poslušate predavanje kako bi sakupili bodove za sljedeće relicenciranje.

Također bi vas zamolili da o tome obavijestite i sve vaše zainteresirane kolegice. Registrirati se možete na ovom linku http://lms.komora-primalja.hr/

Kako bi uspješno stavili i druga besplatna predavanja na navedenu web stranicu, najljepše vas molimo da izdvojite par minuta vremena i odgovorite na kratki anonimni upitnik vezano za hitnu kontracepciju. Upitnik možete naći OVDJE

Cilj ispunjavanja ovog anonimnog upitnika društva Arenda d.o.o. je u suradnji s Hrvatskom komorom primalja procijeniti znanje i stavove primalja Republike Hrvatske o oralnoj hitnoj kontracepciji. Primalje čine organiziranu i važnu skupinu zdravstvenih radnica koje u svakodnevnom radu dolaze u kontakt s populacijom mogućih korisnica hitne kontracepcije – ženama reproduktivne dobi koje zbog izbjegavanja neplanirane trudnoće u određenom trenutku mogu imati potrebu za oralnom hitnom kontracepcijom. Educirane primalje mogu tim ženama bitno olakšati traganje za točnim informacijama i stručnim savjetima vezanim uz uzimanje oralne hitne kontracepcije. Na temelju dobivenih informacija društvo Arenda d.o.o. će u suradnji s Hrvatskom komorom primalja pripremiti bodovani tečaj o hitnoj kontracepciji u elektronskom obliku koji će biti dostupan putem portala za e-učenje na mrežnim stranicama Hrvatske komore primalja.

​S poštovanjem,
HKP​